بهترین جنس تی اسکرابر

سطوح کف تمیز به ایجاد محیطی تمیز و خوشایند کمک می کنند و هنگامی که یک محیط به ویژه مکان های عمومی تمیز باشد، فضایی امن تر و سالم تر فراهم می گردد و افراد در آن احساس رضایت و کارآمدی بیشتری خواهند داشت. از حوادثی که امکان رخداد آن در برخی مشاغل وجود دارد، حوادث مربوط به لغزندگی و سقوط است که می تواند زیان های جبران ناپذیری به بار آورد. نظافت روزانه سطح زمین برای تمیزی بیشتر ضرورت دارد و از طرف دیگر مرطوب ماندن زمین یکی از عوامل اصلی لغزندگی است. به منظور از میان برداشتن این مشکل بهره مندی از دستگاه اسکرابربهترین راهکار می باشد زیرا با برخورداری از سیستم خشک کم رطوبت باقی مانده بر روی سطح را به حداقل رسانده و مانع از لغزش کاربر و دیگر افراد می شود.
دستگاه های اسکرابر یاکف شوی صنعتیتوسط سیستم برس زنی و پاشش آب آلودگی های سطح زمین شستشو می دهد و هم زمان با آن سیستم مکشی دستگاه آب و بقایای آلودگی را از سطح زمین جمع آوری می کند. تی لاستیکی یکی از مهم ترین بخش های سیستم خشک کن دستگاه های زمین شوی صنعتی به شمار می آید و به مقدار زیادی تعیین کننده حجم آب و آلودگی جمع آوری شده از سطح زمین می باشد. این بدان معنا است که نصب نادرست تی و یا فرسایش آن حتی در صورت کیفیت و کارایی دستگاه اسکرابر می تواند منجر به کاهش کیفیت شستشو شود. در صورت عملکرد نامطلوب لاستیک تی کفشوی صنعتی احتمال باقی ماندن آب، خاک، ماده شوینده، روغن و سایر آلاینده ها بر روی سطح زمین وجود دارد.

عملکرد تی لاستیکی در سیستم مکش

سیستم مکش یا به عبارتی خشککن دستگاه های اسکرابر صنعتیاز سه جز اصلی با عنوان های موتور مکنده، شلنگ وکیوم و لاستیک تی تشکیل شده است. تیغه لاستیکی در هنگام حرکت دستگاه آب و آلودگی های باقی مانده را جمع آوری می نماید و در میان فضای ایجاد شده بین دو نوار لاستیکی متمرکز می سازد. موتور مکنده در داخل مخزن آب کثیف خلأ نسبی به وجود آورده و در نتیجه مواد جمع آوری شده توسط تی، به وسیله شلنگ مکش به مخزن آب کثیف انتقال پیدا می کنند. تی اسکرابر همواره نسبت به پهنای شستشو و دستگاه پهنای بزرگ تری دارد از طراحی خلاقانه هلالی شکل برخوردار است.

ویژگی های تی لاستیکیکف شوی صنعتی

مواد به کار رفته در تولید تی لاستیکی دستگاه های اسکرابردر کیفیت، کارایی و طول عمر آن تأثیر به سزایی دارد و در هنگام شستشو سبب بر جای ماندن نتایجی کاملاً متفاوت می گردد. هر چند کیفیت ساخت لاستیک تی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، در کنار آن نظافت و رسیدگی به تی لاستیکی یک امر ضروری به شمار می آید. در هر بار استفاده از دستگاه اسکرابر باید تیغه لاستیکی به دقت بررسی گردد تا در صورتی که آلودگی های جامد در آن باقی مانده اند، رفع شوند. این عمل به افزایش طول عمر تی دستگاه کمک نموده و از طرف دیگر از به جا گذاشتن خط و خش بر روی سطوح جلوگیری به عمل می آورد. هم چنین یک ایده خوب دیگر برای بهبود کارایی تی لاستیکی و افزایش طول عمر آن، بررسی هر چند دقیقه یک بار تیغه در حین شستشو به ویژه در نواحی پر گرد و خاک می باشد؛ به این ترتیب از کارکرد مناسب دستگاه اطمینان حاصل خواهد شد.

محل قرارگیری تی لاستیکی

در همه دستگاه های اسکرابر شاملزمین شوی صنعتیدستی و خودرویی تیغه لاستیکی در انتهای دستگاه تعبیه شده است که بهترین محل برای قرارگیری این قطعه محسوب می شود زیرا اجازه نمی دهد اثری از آلودگی و آب باقی بماند. در مدل های سرنشین دار علاوه بر بخش انتهایی دستگاه در کناره های دستگاه تیغه های لاستیکی قرار دارد که از پاشش آب به اطراف جلوگیری می کند.

لاستیک تی اسکرابر باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟

به منظور ارائه بهترین عملکرد تیغه های لاستیکی اسکرابرها دارا بودن مجموعه ای از ویژگی ها ضرورت دارد: انعطاف پذیری نسبتاً بالا، مقاومت بالا، مقاوم در برابر سایش و پارگی و مقاومت بالا در برابر رطوبت. انعطاف پذیری بالای تی لاستیک کمک می کند در هنگام برخوردهای ناخواسته تی با موانع محیطی، شکل اصلی خود را بازیابد.

برای ارتباط با ما کلیک کنید.

برچسب؛ سویپر، اسکرابر ،تعمیرات اسکرابر،تعمیرات سویپر،مخزن سویپر ،مخزناسکرابر،واترجت،جاروبرقی صنعتی،تعمیرات جاروبرقی، ارادنوین،شرکت ارادنوین

www.aradnovin.com

برای تعمیر نیز به روی لینک زیر کلیک کنید.

www.ircleansos.ir

بهترین جنس تی اسکرابر

انواع برس های اسکرابر و سویپر

به وبلاگ خود خوش امدید

تی ,های ,دستگاه ,لاستیکی ,اسکرابر ,آب ,تی لاستیکی ,دستگاه های ,سطح زمین ,جمع آوری ,لاستیک تی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
prosamnicong lovemeloveme akbar888 saminyousef sunvatico rudkhanhmah alvencose niktak adb-info ronashonar